Arama

Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
8 Haziran 2010       Mesaj #75
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

selam aleykum herkese 20 yasindayim baya bi kulublerde oynadim her maca cikdigimda caba veriyorum goze batmak icinde kimse olmuyo bunun icin naapmaliyim nerde oynamaliyim goze batmak icin

Alıntı

ben 14 yaşındayın benim yaşadıgın yerden topçu çıkmaz diyorlar ama ben futbolcu olmak için trabzon spor lisesini okumak için hazırlanıyorum oroda futboluma devam etmek istiyorum çok yetenekli oldugumu söyluyorlar zaten okulda ve klüpte massi diye çagırıyorlar profosyenel futbolcu olmak için ne yammaliyimMsn Happy

Alıntı

ben 13 yaşındayım ve okulun en iyi oyuncusuyum 6. sınıfa gidiyorum ve duran tupları çak iyi kullanıyorum.1 kere erzurum alt yapısında oynamıştım
orda 10 numarayı giyiyordum en iyi forvet dim ama ben burda oynamak istemedim daha iyi bir takımda oynamağı seçtim ve şu anda fb,bjk,gs gibi büyük takımlar da oynamak isterim ama ben erzurum ilini aşkaşele sehrinde oturuyorum bu saydığım takımlara gitmem biraz zor olur nolur takım teknik trektörleri ve başkanların bu siteye bakarak bana şans vermelerini isterim aşkalede oturuyorum

Futbolcu olmak üzere sitemize başvurmayınız.

Bu konuda çok fazla umutlu ya da hayalci olmayın. Yakınınızdaki bir klubün alt yapıdan futbolcu yetiştirme olanağı varsa küçük yaşta ailenizle birlikte başvurun, size yol göstereceklerdir. Bir başka yol da, oynadığınız bir mahalle takımında dikkat çekerek çağrılmanızdır. Ama unutmayın ki sporun her dali aynı zamanda eğitim de gerektirir. Eğtiminizi ihmal etmeyin ve ayrıca spor, futbolcuların hayatı, ilgilendiğiniz sporun tarihçesi vb. konularında kitaplar bulup okuyun.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.