Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Haziran 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Slm arkadaşlar bende 3 senedir bu hastalığı çektim. Bir çok forumda da okudum patlıcan sapı suyu,şu krem iyi bu krem iyi geliyor gibi hatta sülük yapıştırın pis kanı emsin diyen bile vardı ama hiçbirinden fayda görmedim, bir kaç yerde band ligasyonu yöntemini okumuştum dikkatimi çekti memeyi dipten bağlayıp kurumasına yol açıyor fakat sadece iç basurlara iyi geldiği yazıyordu dış olanlarda ağrı yapacağı belirtilmişti valla herşeyi denedikten sonra nasıl olsa kaşınıp kanama oluyordu bende bu olayı kendim uyguladım samimi söylüyorum 2 tane şiş olan memeyi diplerinden plastik iple sıkıca bağlayıp kan akışını kestim 10 gün civarında ikiside kurudu ve yerlerinden koptu.Yemin ediyorum şu an kaşıntıda yok kanamada tekrar edermi o konu hakkındada bilgim yok fakat herkes denesin demiyorum sadece bu hastalığın ne olduğunu bildiğimden canıma tak etmişti aynı ızdırabı yaşayan arkadaşlardan denemek isteyen olabilir.Yinede doktora başvurup hastalığın tedavi şeklini belirlemek daha doğru olur.Herkese şimdiden geçmiş olsun.