Arama

kyle - avatarı
kyle
VIP katekolamin
14 Haziran 2010       Mesaj #4
kyle - avatarı
VIP katekolamin
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bn 6. sınıfa gidiyorum 2 tane 1m war sınıftamı kalıorum

Diğer notlarınız yüksekse sınıfta kalmazsınız. Yönetmelikte geçen bir madde'de şöyle diyor: "İlköğretim okullarında kalma esas alınmaz." Ortalamayı tutturduysanız sınıfta kalmazsınız.

Alıntı

lise bir ögrencisiyim 6dersten kaldım off.sınftamı kaldım yani..

Eğer diğer dersleriniz yüksek ise ortalamayı tutturabildiyseniz, sınıfta kalma gibi bir durum söz konusu olmaz. Eğer ortalamayı tutturamazsanız, zayıf derslerinizden ortalama yükseltme sınavına girebilirsiniz. Fakat en fazla 5 dersiniz zayıf ise ortalama yükseltme sınavına girebilirsiniz. Eğer 6 tane zayıfınız varsa durumunuz vahim. İlgili ders öğretmenlerinizden biriyle görüşüp bir dersinizi sözlülerle kurtarırsanız, geçme şansınız artar.

Alıntı

dil ve anlatım 1 ise ayrı yeten 6 tane 1 in varsa geçebilirmisin

Dil ve Anlatım dersinizin zayıf olması bir yana. 6 tane zayıf ile bir üst sınıfa geçemezsiniz.

Alıntı
misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ya ben lise 3 e gidiyorum ama not ortalamam yüksek en azından fena değil 2 tane 2 m var 1 tanede 1 m var kimyadan yılsonu ortalaması olarak bütünlemye kalır mıyım?

Bütünleme adı verilen sınavlar eskide kaldı. Eğer ortalamanız tutuyorsa bir üst sınıfa geçebilirsiniz. Kimya dersinden zayıfınızın olması birşey ifade etmez.

Alıntı

ben 7gidiyorum 3tane 1var kalırmıyım yaaaaaaaaaaa lütfen cevap yazın

Alıntı

arkadaşlar bn 6.sınıfa gdiyorum sınawlara kalma korkum war kaç zayıfla sınawlara kalınıo

Vasat öğrenciler değilseniz:
İlk öğretim okullarında kalma esas alınmaz. Öğretmenleriniz sözlülerinize yüksek vererek notlarınızı yükselteceklerdir.

Alıntı

arkadaşlar bn 6. sınıfa gidiyorum 2 tane 1m war sınıftamı kalıorum

hiç korkma ben 8. Sınıfta bozuldum kalma yok benim tüm derslerim zayıftı 68 gün devamsizlikla geçtim

Alıntı

arkadaşlar ben 6.sınıf öğrencisiyim tüm notlarım iyi ama türkçem zayıf teşekür almam için türkçemin 55. olması lazım ama beninki 52.50 sınıftamı kalıyorum

Kalmassın Msn Happy ama teşekkür alamadan geçersin. En düşük 54.50 olması gerekiyor teşekkür alabilmen için.

Alıntı
fekeli01 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar 6.sınıfa gidiyorum 2 tane birim var sınıfı geçebilirmiyim lütfen cevap yazın numaram 05357711304 mümkünse mesaj yada buraya yazın hadi

Sınıfta kalmazsın.

Alıntı

benim 4 tane 1 var sınıftaa kalınır mı? cvp bekliyorum

Kacıncı sınıftasın ki ? Lisedeysen bütünlemeye kalırsın

Alıntı

matematik dersim 1 sadece 8. sınıfım sınıfta kalırmıyım

Kalmazsın
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 30 Mart 2018 19:32
My one regret in life is that I am not someone else.