Arama

_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
18 Haziran 2010       Mesaj #11
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yahu benim eşimde kılmıyor. hiçbirşey fayda etmiyor. azrailden bahsetsen ben bilmiyormuyum der küser. moralini bozuyormuşum,,, ben üzüldüğüm için durgun bir ses tonuyla ezan okundu canım vakit geciyor falan desem küser... ses tonumdanmış... gülerek söylesem çok kafama takmadığım bir anda öylesine... tamam der ama dakikalar gecer vakit çıkar kılmaz... bir insanın içinde yoksa olmuyor iştee. olmuyor... senide kendinide ateşe atıyor.... peygamber efendimiz in sav amcası gibi ... bilmek ama yapmamak en beteri... bunun çaresi yok yok.. dua etmeyede mecalim kalmadı.. bende namzdan da eşimden de soğumaya başladım... hiç iç huzurum kalmadı... ne acıki içimdeki bu ızdarabı eşim bilmiyor.. eee anlat diyeceksiniz .. ne zaman anlatmaya kalksam sonu kavga ile bitiyor.. ve küsen hep o oluyor.. kırıyormuşum onu...çok yoruldum çok... ne dünya ne ahiret mutluluğu kalmadı... eşimi seviyorum ama bu iradesizliği beni kendinden soğutuyor.. bir bayan eşini güçlü görmek ister... bilmiyorum.. kafam gönlüm çok karışık.. nerde hata yaptım.. niye Allah bana böyle bir sınav verdi.... hep güçlü bir eş için dua ettim... ama olmadı.. ..

İslamiyette zorlama yoktur. Sadece eşinize hatırlatmak sizin görevinizdir. İçiniz rahat olsun Namaz kılmak zorlama ile olmaz insanın içinden gelmeli diye düşünüyorum.
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.