Arama

Michael Jackson - Tek Mesaj #26

careless_WhispeR - avatarı
careless_WhispeR
VIP i Jυѕт ∂ιє∂ ιη уσυя αямѕ
25 Haziran 2010       Mesaj #26
careless_WhispeR - avatarı
VIP i Jυѕт ∂ιє∂ ιη уσυя αямѕ
Michael Jackson
MsXLabs.Org
michael jackson

Mickael Jackson öleli tam bir yıl oldu

Ünlü ‘Pop Kralı’ Michael Jackson‘ın ölümünün üzerinden tam bir yıl geçti.
Amerika Birlşik Devletleri’nin birçok kentinde, Michael Jackson‘ın hayranları anma törenleri düzenliyor.
Sevenleri, aşırı dozda ilaç almasının ardından 50 yaşında hayata veda eden ‘pop kralı‘nın öldüğüne hala inanamıyor:
“Ölümünün üzerinden bir yıl geçmesine İnanamıyorum. Ben o esnada Dallas’taydım, çalışıyordum ve olayı duyunca şok oldum. Onun ölümsüz olduğunu düşünen çok kişi vardı ama herkes bir gün ölecek. “
“Duygularımı kelimelerle ifade etmekte zorlanıyorum. O gerçek bir şarkıcı, dansçı ve şovmen idi. O benim için herşeydi. Michael Jackson’un birçok sanatçıya yol gösterdiğine inanıyorum. O bakış açımızı değiştirdi bu yüzden onun saygıyla anılmasını istiyorum. “
Şarkıcının yattığı Forest Lawn mezarlığına onbinlerce kişinin gelmesi beklenirken, mezarlığa ziyaretçilerin kabul edilmeyeceği belirtildi.
Öte yandan, Los Angeles’te Madame Tussaud Müzesi özel bir sergi düzenleyerek Michael Jackson‘ın balmumu heykelini dünyaya tanıttı.
Michael Jackson‘ın ‘This is it’ albümüyle sahnelere yeniden dönmesi bekleniyordu. Ölümünün ardından ‘This is it’ adlı bir belgesel çekildi.
Kaynak
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
http://www.msxlabs.org/forum/signaturepics/sigpic184255_2.gif