Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir erkeğin sevip sevmediğini anlamak zaman alır demekle söylemekle anlaşılmaz yaşamak lazımdır. şimdi kendi durumuma qeliyim. yaklaşık 15 qün olucak biriyle beraberim gerçekten çok seviyorum onunla vakit geçirmeye doyamıyorum sözleri bakışları hiç birşeyi yapmacık gelmiyor sürekli msjlaşıyoruz mesajlarında beni çok sevdiğini bensiz olamyacağını söylüyorbulustuğmuzda da böyle işte tek huzur bulduğum yer kollarınla gözlerin gibi güzel seyler sözylüyo çıktığı bi kız vardı hazrann 6sında ayrılmslar 30da da biz çıkmaya başladık gayetde güzel gidio sevdiğini düşünüyodum taki bugüne kadar msn profiline girdim işde ayrılma tarihnde seni sensiz yasamak ölümden bile zor ayrlma tarhleryle ikisinin baş harflerini yazmıs paylaşmış 2 temmuz gibide benm adımı yazıp paylaşmış ilk buluşmamızda telefonuna bakıyordum melikem diye sim rehberinde kayıtlıydı bu ne diye sordum yemin etti silmştm bn bunu diye telefn rehberinde yok ama şimdii bunlar hepbirden aklımıkarıstırdı tekrar baktığımda yokduu şimdi benim ne yapmam lazım lütfen yardım edin çıkmazdayım sanki inanmalımıym yoksa ..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.