Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar,ben birini seviyorum.3-4 yıl önce bana mesaj yazmasıyla başladı diyaloğumuz.aynı yerde çalışıyorduk.ve mesajlaşma öncesi de bana olan ilgisi çok belliydi.yalnız görüşme olanağımız çok kısıtlı.çok nadir görüşebiliyoruz dışarda.ama gayet samimi görüşmeler bunlar.işyerinde ise hiç belli etmemeye çalışıyoruz.zor bir ortamımız var.önceleri sevgi sözcükleri daha çok kullanır ve daha çok gözlerimin içine bakardı.sonra arkadaş çevresindeki lafsözden ikimiz de rahatsız olduk.görüşmeye devam ediyoruz aslında nadir de olsa.başkalarına yakınmış gibi davranıyor.diğer bayanlarla gayet rahat muhabbet ediyor.sadece benle pek konuşmuyor ve pek bakmıyor.temkinli olmaya çalıştığını düşünüyorum,öyle de söylüyor.ama bazen çok kıskanıyorum.işin kötüsü dayanamayıp söylüyorum.aramızda çok problem çıkıyor.şüpheye düşüyorum.ilgisizmiş gibi geliyor.ben de ona inat diğer beylere yakın davranıyorum arkadaşça da olsa.gözlemlediğim kadarıyla acaip kıskanıyor.kendini onlarla kıyaslıyor.yalnız ben son zamanlarda kıskançlığımdan (ve ilgisizlikten biraz da )hep bitsin diyorum. onu denemek istiyorum sanırım.bitmesin istiyor .bi kere de güven diyor.az msj yazıyor.ailesi problem çünki.farkedilsin istemiyor.bu durumdan rahatsızım..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.