Arama

zehr - avatarı
zehr
Ziyaretçi
28 Ağustos 2010       Mesaj #15
zehr - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yahu benim eşimde kılmıyor. hiçbirşey fayda etmiyor. azrailden bahsetsen ben bilmiyormuyum der küser. moralini bozuyormuşum,,, ben üzüldüğüm için durgun bir ses tonuyla ezan okundu canım vakit geciyor falan desem küser... ses tonumdanmış... gülerek söylesem çok kafama takmadığım bir anda öylesine... tamam der ama dakikalar gecer vakit çıkar kılmaz... bir insanın içinde yoksa olmuyor iştee. olmuyor... senide kendinide ateşe atıyor.... peygamber efendimiz in sav amcası gibi ... bilmek ama yapmamak en beteri... bunun çaresi yok yok.. dua etmeyede mecalim kalmadı.. bende namzdan da eşimden de soğumaya başladım... hiç iç huzurum kalmadı... ne acıki içimdeki bu ızdarabı eşim bilmiyor.. eee anlat diyeceksiniz .. ne zaman anlatmaya kalksam sonu kavga ile bitiyor.. ve küsen hep o oluyor.. kırıyormuşum onu...çok yoruldum çok... ne dünya ne ahiret mutluluğu kalmadı... eşimi seviyorum ama bu iradesizliği beni kendinden soğutuyor.. bir bayan eşini güçlü görmek ister... bilmiyorum.. kafam gönlüm çok karışık.. nerde hata yaptım.. niye Allah bana böyle bir sınav verdi.... hep güçlü bir eş için dua ettim... ama olmadı.. ..

bende aynen öyle oldum ... ne yapcağımı bilmiyorum ve eşimden de iyice soğumaya başladım bir yerde okudum böyle bir durumda ayrılmak en iyisi diyor ben ne yapmalıyım siz biraz daha soğukkanlı davranıyorsunuz

arkadaşlar bende beş yıldır eşime aynı mevzuları anlatıyorum ama bir türlü anlamak istemiyor şimdi de anlatmak istediğim zamanlar da ben kafirmiyim diyor ben yumuşak bir dil kullansamda olmuyor bir gün dedim ki yeter ki sen namaz kıl ben leğeni odaya getirim abdestini bile yerinden kalkmadan al dedim gene olmadı her seferinde beni tersledi şimdi bu sorun ilişkimizede yansıdı bana o çok kirli birisiymiş gibi geliyor ne olur dua edelim
Son düzenleyen zehr; 28 Ağustos 2010 10:52 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi