Arama

aldos - avatarı
aldos
Ziyaretçi
5 Eylül 2010       Mesaj #32
aldos - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BybLoN adlı kullanıcıdan alıntı

ya benim bilgisayar normal olarak çalıştırmaya kalktığımda mavi ekran geliyor ve mavi ekranda ssunlar yazıyor ;
'' Bir sorun algılandı ve bilgisayarınızın zarar görmesi önlemek için Windows kapatıldı.
DRİVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
Bu, Durdur hatası ekranını ilk kez görüyorsanız,
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. Bu ekran yeniden karşınıza çıkarsa, aşağıdaki adımları izleyin:
Yeni tam donanım veya yazılımların doğru yüklenmesini sağlayın. Bu yeni bir kurulumsa, gereksinim duyabileceğiniz Windows güncelleştirmelerini donanım veya yazılım üreticinizden isteyin.
Sorun devam ederse, yeni yüklenen tüm donanım veya yazılımları devre dışı bırakın veya kaldırın. Önbelleğe alma veya gölgeleme gibi BIOS bellek seçeneklerini devre dışı bırakın. Bileşenleri kaldırarak veya devre dışı bırakmak için Güvenli Mod kullanmanız gerekirse; Bilgisayarınızı yeniden başlatın, F8 tuşuna basarak önce gelişmiş başlatma seçeneklerini sonra güvenli modu seçin.

Teknik Bilgiler:
***STOP: 0x000000D1 (0x80503798, 0x000000FF, 0x00000001, 0xBAF7D881)''
bu sorunu gidere bilmem için ne yapmam lazım ?

Benim hatamda seninki gibi...Driver...../...../...../ vs. hatırlamıyorum tam olarak ama seninkiler yazmıyor...Arkadaşlar acil yardım edin sadece CrossFire oyununda oluyor bu.Diğer hiç bir oyun veya uygulamada olmuyor......Acil yardım edin lütfen!