Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bende bırbagımlıydımben ıkı bucuk uc senedır ıcıyordum aynı bende tek basıma evde koyde bırakmaya calıstım fakat bende gerı ona dondum en cok ıcmedıgım uc ay oldu fakat su an bu ıslarde profosyenel yardım alıp ılac tedavısı kulandım ve su an haytımın yuzde yuznu degıstırmeye calısyorum bu hayatla ılgılı ama bu ısın bence adımları var ılkı tedavı ıkıncısı onun adını bıle unutmak ucuncusu onı ıcen ne kadar arkadasın warsa sankı hıc oyle bırılerıyle tanısmamıs gıbı davranıp o arkadaslıklarını ve o ortamı unutmak calısmak ve aılenle zaman gecırmek ınsan cok zor gelıyor ılk basta krız olmasa bıle krız cekıyormus gıbı oluyor ama kendıne mesale bulup ken dı zamanını aska turde gecırmeyı ogrenmek bence cok onemlı ben su an bu dedıklerımı yapıyor ve o ılletten bayadır uzak duruyorum ve bırakmıs olsanız bıle kendınızden korkun kedınıze ben onu azıma surersem tekrar kendımı kontural edemeyıp tekrar duserım dıye korkun korku olmadan bu haytta bır sey yapamazsınız YUCE RABBIM Hhepımızı bu ılletten kurtarsın ve hayırlısını nasıp etsın