Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu dünyayı düzeltmek yerine, siz öbür dünyanızı düşünün, kendinizi kurtarmaya, kendi menfaatinize bakın ancak, sokak çocukları varmış, fahişelik varmış, mafya varmış, bu dünya bir imtihan ya tüm bunların olması normal, yoksa imtihan olamazdı dünya güzel olsaydı, o yüzden siz hayal alemine gömülün, cennetin bahçelerinin hayalini kurun, bu dünyayı iğrenç bir yer olarak bırakın, kaç milyon müslümanız, kaç milyon insanız, toplanıp haksızlıkların, zulümlerin, pisliklerin hesabını tek tek sormak yerine, öbür dünyanın hayalini kuralım biz, bu bencil bu pis anlayışın egemen olduğunu görünce siz müslümanlara ve siz insanlara, çok üzülüyorum, çok umutsuzluğa kapılıyorum, bu bencil bu bireyci zihniyeti kınıyorum, madem müslümanız haydi madem milyonlarcayız milyarlarcayız toplanalım ve dünyayı herkes için yaşanası, herkes için eşit, kimsenin aç kalmadığı, kimsenin ****** olmadığı bir yer haline getirelim, çünkü allah insanları eşit yaratmıştır ve komşusu açken tok yatan bizden değildir, neden o zaman bunu yapmıyoruz arkadşlar, neden ülkemizde aç insanlar var, neden bir sürü pislik var, madem milyonlarca müslümanız ve buna engel olamıyoruz, o zaman hepimiz cehennemliğiz...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.