Arama

Esmer Meleq - avatarı
Esmer Meleq
Ziyaretçi
28 Eylül 2010       Mesaj #29
Esmer Meleq - avatarı
Ziyaretçi
herkese merhaba.benim sorunum şu.okulların açıldığı gün arkadaslarla kafeye gitmiştik.tam o sırada gözüm dışarıya iliti.bizim okuldan benden bir yaş büyük olan bir çocuk bana bakıyordu.ve ben bakınca kafasını çevirdi.daha sonra bir çok kez göz göze geldik.ben ona karşı bir seyler hissetmeye basladım.teneffüslerde hep dışarıdaki banklara oturmaya basladık arkadaslarla.sonra o da dışarıda banklarda oturmaya basladı.haftasonu geldi ve ben dersaneden dönerken tam karşımdan geliyordu.yanımda arkadasım olduğu halde sadece bana baktı derin derin.tabi ben de baktım ona.daha sonra okul baslayınca bir gün yine işte banklara oturmaya gidiyorduk arkadasımla.otururken bana bakmakta olduğunu gördüm.oturdum ben de ona baktım.işte sonra ikimizde kafamızı cevirdik.kaç defa yakaladım bana bakarken.bir kez gülümsedi ve kafasını karşıya doğru cevirdi.böyle utanmış gibi oldu.kızardı.yine arada bakıyordu bana.öğleyin biz bahceden okulun içine girerken onun karşısından geciyorduk.işte yine yanımda iki arkadasım vardı.ama sadece bana baktı.biraz bakıştık.okulun içinde de benim olduğum kattaki wcye gelmişti.arkasına dönüp baktı iki kez.daha sonra bir zamanda bizim oturduğumuz bankın arkasına gecti oturdu.sanki nereye gitsem peşimde gibi.sizce benden hoşlanıyor mudur? ben bu durum karşısında ne yapmalıyım.tesekkürler şimdiden...Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.