Arama

Melissa Panarello - Tek Mesaj #2

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
melisa panarello çok başarılı bir yazar aynı zamanda çok da cesur helal olsun valla ben olsam hayatımı bu kadar açık anlatamazdım melisa panarelloyu bu cesaretinden dolayı kutluyorum o kadar kitap okudum ama böylesini görmedim o hem çok güzel hem çok tatlı hemde çok cesur şahsen ben olsam hayatımda yaşadıklarımı kitaba dökemezdim bazen düşünüyorumda melisa panarello bu kitabı yazarken annesi babası görmemiş ya çok merak ediyorum valla bir insan ne kadar cesaretli olursa olsun hayatını kitaplara dökecek kadar cesaretli olamaz diye düşünüyorum ben bende japonyada doğup büyüdüm ama bilemiyorum yani her insanın görüş açısı ne kadar farklı onu bilmek çok zaman alır bende lokantada garsonluk yaparak geçimimi sağlıyorum japonya dediğim zaman herkes beni ve ailemi zengin zannediyor ama biz hepimiz sabahtan akşama kadar köle gibi çalışıyoruz bende hayatımı bir kitaba döksem nasıl olur acaba bunu çok ama çok düşündüm ama maddi yönden sıkıntı yaşadığımız için kitap yazma hayalim suya düştü lafı fazla uzatmaya gerek yok melisa panarello ya hayatında başarılar dilerim