Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben kendi kendime kurtuldum. Umarım size de faydası olur bu yazdıklarımın. Forumlardan okudugum kadarıyla ve yaşadığım acıların tecrubesi dogrultusunda ameliyatın kesin çözüm olmadığı kanatine vardım. Zira tek bir nokta değil farklı farklı yerlerde cıkıyordu. Hepsinin temizlenmesi mümkün olsada yeni yerlerde cıkabilirdi. O yuzden ameliyat olmadım. Uyguladıklarımı aynen aktarıyorum.

Önce son şişliğin patlaması için dar kot giyip, acılar içinde yürüyorsunuz. Patlayana kadar. Patladıktan sonra yürümeye devam. Tamamen boşalmasında fayda var. Sonra aşağıdaki işlemleri uyguluyorsunuz.

1. İşyerinde deri koltugumun altına pamuk minder koydum. Terlemeye Son.
2. Makat kısmının terlememesi icin buyuk gayret gosterdim.
3. Bu bölgenin temiz kalmasına ve iç çamaşırımın günlük değişimine önem gösterdim.
4. Bu bölgenin kuru kalmasına çok önem gösterdim. Büyük abdest ve taharet sonrası, özenle kuruladım.
5. O bölgeye yogun günlerde günde 2-3 defa Biokadin (Tendürdiyot) sürdüm. (Pamuğa sıkıyor, pamuğu o belgeye sürüyorum) Başka marka tendürdiyotlar nedense işe yaramadı.

Netice. Artık hiç akıntım hatta baloncuğum olmuyor. Biliyorum ki o orda ve hep olacak ama ben KAZANDIM. Biokadin i hafif bir belirti oldugunda sürüyorum sadece. Hemen iniyor. En son herhalde 20 gün önce sürmüştüm.

Umarım sizde kurtulursunuz.
Bu yazdıklarımı izinsiz alıp, kullanabilir ve başkalarınında denemelerini sağlarsanız memnun olurum.

A.K.
Son düzenleyen ener; 18 Ekim 2010 10:08