Arama


CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
6 Kasım 2010       Mesaj #1
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Bu makale bir Windows Live ID hesabı oluştururken size yol gösterecektir. Bir Windows Live ID, Hotmail, Messenger ve Xbox Live gibi tüm Windows Live ürünlerinde kullanılabilir.Windows Live ID’nizi oluşturmak için Sign up – Windows Live.'ı ziyaret edin.

Windows Live ID’nizi oluşturduğunuzda, varolan e-posta adresinizi kullanabilir ya da Hotmail ile yeni bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz..

Varolan e-posta adresinizi kullanmak istiyorsanız, e-postanızı "e-posta adresinizi kullanın" kutusuna yazın.

Yeni bir e-posta adresi oluşturmak istiyorsanız, Hotmail’ı kullanarak, "Veya bir Windows Live e-posta adresi almak" bağlantısını seçin.

"Windows Live ID" kutusuna kullanmak istediğiniz e-posta adresini yazın, sonra "uygunluk denetimi" seçin.
-E-posta adresi kullanılabilir değilse, uygunluk denetimi kullanılamıyan e-posta adresini kırmızı içinde gösterir ve isteğe bağlı kullanılabilir bir e-posta adresi görüntüler. " Windows Live ID gelişmiş aramasını kullan" seçeneğini benzersiz ve mevcut bir e-posta adresi oluşturmada size yardımcı olması için seçebilirsiniz.

Live ID için "parola oluştur" kutusuna bir parola yazın.

Not "Güçlü parola" göstergesi parola seçiminizin güç düzeyini (zayıf, Orta ve güçlü) gösterir. Güçlü bir Parola oluşturmanız şiddetle önerilir.
Parolayı doğrulamak için "Parolayı yeniden yazın" kutusuna yeniden yazın.
Yeni bir e-posta adresi oluşturmak isterseniz (@Hotmail.com veya @live.com hesap oluşturma), "Alternatif e-posta adresi" kutusuna bir altertanif e-posta adresi yazarak sağlayınız. Aksi takdirde, kişisel bilgiler bölümünü tamamlamak için devam edin.
Alternatif e-posta adresi,oluşturulan Live ID hesabına Live ID parola sıfırlama desteği vermede kullanılacak, ister kişisel ya da farklı ayrı bir e-posta adresi olmalıdır. Ayrıca, alternatif e-posta adresinizin güncelleştirildiğinden her zaman emin olun, bunu Windows Live Sign In, oturum aç'ı ziyaret ederek ve alternatif e-posta adresinizi değiştirerek güncelleyin.
Kişisel bilgiler bölümü tamamlayın.
Metin kutusunda görüntülenen doğrulama karakterlerini yazın.
-“Yeni” yi seçerek yeni bir karakter kümesi oluşturabilir, “ses” ile yazdığınız karakterleri dinleyebilir veya daha fazla bilgi için “Yardım” seçebilirsiniz.

Son olarak, sözleşmeyi ve gizlilik bildirimini okuyun.
"Kabul ediyorum" u seçin.
Bundan sonra yeni Live ID portalınıza kaydedilirsiniz.

Hesabınızı ve ilgili verileri daha fazla korumak için, Hotmail hesaplarına ek parola sıfırlama bilgileri eklendi. Parola sıfırlama bilgi maddelerinin değiştirilmesi bir hesabın tehlike altında olması halinde korunur, böylece hesap üzerinde yeniden kontrol alındığında daha fazla güvenlik ve iyi bir deneyim oluşur.
Live ID hesabınızı koruma hakkında daha fazla bilgi için, Parola Sıfırlama Bilgilerini Yönet’ e gidin.
Parolanızı sıfırlamada ek bilgi için, Parola Sıfırlama’ ya gidin.

Parolanızı değiştirmede ek bilgi için, Parolanızı Değiştir’ e gidin.

Hesabınızın tehlikede olduğunu düşünüyorsanız, Hesap Tehlikesi’ ne gidin

Lütfen Windows Live Çözüm Merkezi Sıkça Sorulan Sorular adresimizi ziyaret edin.
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...