Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mesela erkekler cesur kızlardan hoşlanır mı? bide mesela tüm okul sirke gitmiştik ben piton tuttum,boynuma doladım falan sonra benden başkada kimse cesaret edemedi.ve sevdiğim kişi de ordaydıı ve beni izledi.. bu arada ben 7. sınıftayım o 8. sınıfta. sirk dönüşü okula geldik onun sınıfının erkekleri bana sorular sormaya başladılar o da ordaydı ama soru sormadı mesela yılanı tutmak nasıl bir histi hiç korkmadın mı falan diye sordularr...ben anlatırken herkes bana bakıyoo..oda bana utangaç utangaç bakıyooduu,elleri cebindeydi,çok utangaçtı ve bi gözlerime bi yere bakıyodu sonra tekrar benim gözlerime bakıyoduu...ve bana hep dokunmaya çalışıyoduu...habire bakıyo utangaç utangaç mesela onunla 10 saniye falan bakıştığımız oldu...arkadaşlarımız hep dalga geçiyo işte sevgililer falan diyoo..benim ona aşık olduğumu söylüyolar ama ben yalanlıyorumm...ve onunla eskiden iyi arkadaştık hatta kavga bile ederdik amaa bu şakalar yapılmaya başladığından beri konuşamıyoruz yanlış anlaşılmasın diyee ama onunla hep bakışıyoruzz...sizce benden hoşlanıyor olabilir mi bide erkekler cesur kızlardan mı hoşlanır daha doğrusu erkekler nasıl kızlardan hoşlanır ve asıl sorum O BANA AŞIK OLMUŞ OLABİLİR Mİ??? lütfen yorum yapın cevaplarınızı bekliyoruuumm.... =D
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.