Arama

Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
23 Ocak 2011       Mesaj #6
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

mrb.

ekran kartım 1274mb ram ise 3072 mb sizce oyun konusunda iyi iş gorurmu ?

Ekran kartınız eğer 1274MB ise bellek olarak yeterli bu sanırım Ati'nin 3000 serisi kartlarından biri olabilir HD3470 tam modelini yazmalısınız...Ram yeterli...

Alıntı

arkdaşım rower ekran kartım 256 mb atı radeon x1650 series ama oyunlarda kasıntı yokda mesela bir oyun oynarken ileri giderken herhang ibir tuşa basınca hareket duruyor tekrar ileri basınca devam eidyor sadece ileri tuşu için geçerli değil

Kartınız çok eski seriden sistemde eski olmalı 3 4 yıllık olabilir... O kartla oyun oynayabiliyorsanız ne ala, zira yeni nesil oyunlar artık çok daha yüksek düzeyde sistem gereksinimleri istemekte... Oyun da hareket durması için bisey diyemiycem kontrol ayalarından olabilir, her oyunda aynı sorun devam ediyor mu?

Alıntı

aga tmm mb işi ni anladım sağ olunda .nvidia mı ati mi falan deniliyor ya onlar ne tam olarak,bide benimkinin hangisi olduğunu nasıl öğrenebilirim?

ATİ ve NVİDİA Ekran Kartı Chipset Markası'dır ATİ ve NVİDİA fanatiklerinden biri değilseniz bunun pek bi önemi yok...Msn Grin Her iki chipset markasının da modelleri farklı farklı olup yerine serisine göre güzeldir...

Masaüstünde sağ tık Özellikler/Ayarlar/ Görüntü Birimi yazan yerin altındaki kısımda chipset markası yazması lazım.... Radeon HD ATİ GT GTS GTX NVİDİA oluyor....
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder