Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba ben bizim sınıftaki bir çocuğa çok aşığım ama işler biraz karışık yani şimdi şöyle anlatayım
benim sevdiğim çocuk benim en yakın arkadaşıma çıkma teklif etti tabi o zamnalar daha okulun ilk başlarıydı bende o en yakın arkadaşımda okula yeni gelmiştik ben arkadaşımdan daha önce gelmiştim ve o çocuğu ilk ben gördüm yani çok yakışıklı gerçekten çok seviyorum.neyse bu çocuk arkadaşıma çıkma teklif etti . tabi duyunca delirdim ama belli etmedim sonra bu çocuğun yani sevdiğim çocuğun en yakın arkadaşıda bana çıkma teklif etti kısacası işler sarpa sardı.ben arkadaşıma o çocuğu sevdimi söyledim oda çok şaşırdı ama söyleyince havalandı. tabi bizimki.neyse bu çocuk ne bileyim biraz garip bana birgün çoooooooook iyi birgün çok gıcık davranıyor hiç kötü davranmıyor tabi ama bazen beni sınofta ağlayacak duruma getiriyor yani o olunca konu hassaslaşıyorum.söylediği her şey zoruma gidiyor.neyse onu sevdiğimi çocuk sanki biliyor yani anlamış hissediyor gibi ama yine deemin değilim ve sürekli derslerde göz göze geliyoruz yani doğrusu ya ben ona bakarken yakalanıyorum ya da o bizim oraya yada bana yada arkadaşıma ben yakalıyorum onu oda gözgöze gelmekten çekiniyor benimle. yani normalde konuşurken göüzmün içini bakıyor bense yine kaçırıyorum ama normalde gölerini kaçırıyor benden belkide oda hoşlanıyordur.bilmiyorum yaniiii lütfen yardım edin bana hiçbir fikrim yok onun benden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayacağım yalvarrım çözüm yolu gösterin bu arada adım ayşe
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.