Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Üste yorum yapan kardeşim ; Palet nedir dye yazmışsında kısa olarak br bilgi vereyim dedim , Öncelikle eczanelerde falan bulamazsın uyuşturucu tedavisi yapan özel kliniklerde bulunuyor fiyatı birmilyar 2,5 ay falan etkisi sürüyor karnınızın altı kısmına yani dalağa takılıyor.Eroine etkili bir madde . eroin damardan veya nasıl kullanıyorsanız kullanın etki etmiyor hiç brsey anlamıyorsunuz yalnz şöyle birşey var bu paleti taktırıp 2 gün sonra gelip çıkarttıranları gördüm ben kendilerii çıkartanlar bilee hatta gününün dolmasını bekleyipp içenler sonra tekrar taktıranlar kısacası böylee taktrmak isteyenler varsa taktırmasın bence ailesine ve kendisine yazık kafa da bitirip öyle taktırmak lazım umarım yardmcı olmusumdur brsey daha söylemek istiyorum , bayan bir arkadasımız ın yorumu eroin bırakılmaza sadece ara verilir yazmışda ona nacizane yanıtlıyorum . İsmini vermiyorum istanbulda tanınmış bir uyuşturucu tedavisi yapan bir kliniğe defalarca yattım çıktım tekrar kullandım son olarak ailem ve akrabalarım zorla tekrar yatırdılar makasla doktoru rehin alarak tekrar kaçtım ayrıntılara girmiyorum kısaca sonuç olarak 9 yıldır hiç bir madde kullanmıyorum evliyim 2 tane kızım var varmı bundan daha bir güzellik arkadaşlar maneviyatt da önemlii unutmayın allah hepınızın yardımcısı olsun.