Arama

Reklam Sloganları - Tek Mesaj #3

cakabey05 - avatarı
cakabey05
Ziyaretçi
13 Şubat 2011       Mesaj #3
cakabey05 - avatarı
Ziyaretçi
Coco-cola gibi hayatimin tadisin, tefalsin herşeyin en iyisini bilirsin, cornettomsun aşkimla erir misin? Yeni rakımsın hayata yeniden bakışımsın ,efesimsin içtikçe bitmeyen nefesimsin ,nutellamsın en değerli türk findiğimsin, hanimellerimsin anne eli değmiş gibisin ,arçelik gibisin çelik gibi kuvvetlisin ,ikea gibisin evimin herşeyisin ,alomsun beyaz ötemsin, blendaxımsın ışıldayan dünyamsın, kalbimin calgonusun, coco starımsın Bir ısırıkla bambaşka bir dünyamsın, danettemsin aşkın en güzel halisin, dankekimsin kalbimde teksin, dijitürkümsün aşkı evime getirensin, brownimsin beni mutlu edensin, cici bebemsin sevgi kadar yararlısın,fantamsın eğlenceyi paylaştığımsın, fiatımsın tutkumun eserisin, frukomsun onyüz bin milyon baloncuğumsun, halleyimsin hayal tadında gerçeğim, hyundaimsin herzaman yanımdasın, istikbalimsin rahat ettiğimsin, knorrumsun lezzetimin adısın, kodak'ımsın anılarımı hayatımı paylaştığım,komilimsin mucizemsin, liptonumsun iyi bir fikri olan, magnumumsun aklımı başımdan alan, nissanımsın beklentimin üstünde olan, piyalemsin hayatımın şaşırtan tadısın, prilimsin pırıl pırıl, rodimsin içinden çıkılamayan, slazengerimsin kışkırtan, tukaşımsın tam kıvamında, turkcell gibisin hayata seninle bağlanıyorum, Tefalim ne varsa sende var ve philipsim birlikte hep daha iyiye....

ve ben Garanti Bankası: Başka bir arzunuz? Msn Happy)