Arama

Nasıl kas yaparım? - Tek Mesaj #119

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2011       Mesaj #119
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 15-16 yaş civarlarındayım 8+8 ağırlık kullanıyorum 60 şına çekebilip ağırlıklarla 45-60 dk çalışa biliyorum 100-125 mekik çekebiliyorum bunlara yapabilmeöin en önemli sebebi köylü birisi olup çok ağırlıklarla ilgili iş yapmamdır sana önerim 4+4 ağırlık al 15 şınav çekMsn Sadkolaylıştıkça fzla çek hergeçen gün) 30 mekik çek (kolay geldikçe ilerrliyen günlerde birazdaha fazla çekmeye çalış) ağırlıklarla çeşit çeşit haraketler yap bunları internetten nasıl hareket olduklarını çok kolayca araştırıp öyrene bilirsin sana bişey söyleyim motivasyon olsun çok önemli bir araştırmaya göre belli bir kitle haftada birgin biraz zorlukla çalışmış 3 ay sonrasında gözle bile görülecek deyerde mesafe kaydedilmiş 1 yıl sonraki farka inanamıyacaksın işallah hayalindeki vucüduna kavuşursun zor gelmesin azimli ol sonra sernde alışkanlık olacak istesende zaten snra bırakmak zor olur istesenden bırakamasın arkadaşımdad bendeden öle oldu 2-3 yıldır yapıom benii hele arkadalımı bir görmem lazım bunca şeyi yazdım ciddiye alıp dinnersen farkta ciddi olur