Arama

Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
18 Nisan 2011       Mesaj #53
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya bende teyzemin oğlunu seviyorum hem de yaklaşık 4 yıldır ben şu an 17 yaşınayım o da 23 yaşında üviv. son sınıfta. Bir yıldır msn de konuşuyoruz daha önceleeri çok konuşmazdık iltişimimiz yoktu ben onu çok ama çok seviyorum.O beni seviyor mu bilmiyorum ama kuzenlerinden en çok beni sevdiğini söyledi bana da hep ismimle hitap eder bakışları bazen tamam seviyor dedirtecek tipten ama bazen de karamsarlığa kapılıyorum.Bana sıkıntılarını anlatır espriler yapar güleriz eğleniriz.Ben ona yaşım itibariyle hep abi diyordum ama son bir yıldır en azınan msn de abi demiyorum o da bana ne kardeşim nede kuzenim gibi kelimeler kullanmaz ve benim çok zeki olduğumu söyler hep.Sadece bir kez ona msn de konuşurken abi dedim oda buna bozuldu konuştu konuştu sonra birden durakladı ve işte öyle abicim dedi.sonra bir kez beni özlediğini söyledi .Bir gün konuşurken yine bursaya geliyor musun dedim o da evet gelmeyi çok istiyorum merveyi çok özledim dedi merve benim küçük kız kardeşim 10 yaşında.ve buna benzer şeyler işte konuşurken öyle derin bir şekilde gözlerimin içine bakıyor ki beni çok umutlandırıyor.sonra ona bir gün sen seni hayatta mutlu edecek insanı tanıyor musun ki dedim o da evet tanıyorum ama ben o kişinin hayatını mahvetmekten korkuyorum dedi. yani sizce ben bunu üstüme alınmalımıyım çünkü daha kazanmam gereken bir üniv. sınavı var.onu görünce çok kötü oluyorum haftaya bursaya gelecekmiş miğdem bulanıyor kalbim o kadar hızlı çarpıyor ki yüreğimin ağzımdan çıkacağından korkuyorum, ayaklarım titriyor, yanaklarım kızarıyor,yüzyüze nasıl konuşucam onunla hiç bilmiyorum.SİZCE BU ÇOCUK BENİ SEVİYOR MU YA.Sevse iyi olur çünkü ben onsuz yaşıyamam önceleri o benim için çok imkansızdı çünkü ben çok küçükken bile o büyüktü ama şu an durum en azından biraz daha farklı,ben hayatımda ilk ve tek olarak onu sevdm ve son olmasını istiyorum....

İmkansız bir aşk. İmkansız diye birşey yoktur ama onun senin kadar sevdiği bile malum değil. Aynı sevgiyi baskalarına da duyabilirsin hiç duymayacaksın gibi sanmamak lazım.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.