Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Nisan 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
off off 7. sınıfı bitirdik yazın damla diye bir kıza açılmaya çalışmaya çalışıyordum ne utangacım aboo öyle böyle degil bir bakışı varki geberiyorum hatta geberiyodum!! unuttum zor olsada neyse ben bu kızın peşinden hep giderdim çaktırmadan otellerinin önünden falan geçerdim onu görmek için bir gün yine kankime bakacam ayağıyla otellerinin önüne geldim bu şizofren yaratıkta arkadaşıyla dolaşıyordu neyse işte yanıma geldi ''Geç şuraya bir şey sölücem dedi'' söylediyi aynen şuydu= artık peşimi bırak yoksa dövdürürm seni dedi bende tamam kızdır zaten otellerin önündeydik bir şey demedim giderken ana avrad saydım bu şizofren varlığı unutmak için sahillerde takıldım death metal dinledim kavga ettim dayak attım dayak yedim mutlu oldum sinir oldum unutamadım yoooğğk böle olmucak karnımda hafif bir burkuntuluk vardı nasıl diyim sonra bir kızla çıkmaya basladım (sevmiyorum) unutmak için adı ceyda öle falan unuttum şizofreni sonra bunun dayısının arkadaşımı ne varmış (damlanın) geldi bizim evin önüne ev de tek başımayım gelmiş sen damlayı nasıl seversin seni dogrucam falan diyor aldım elime satırı giydim ayakkabıları nasıl giyişse o sinirle adamdada ustura var sallıyor bana çıkardım satırı bi o sallıyor bi ben bu böyle olmucak sonra koluna derin bir yara açtım adammı cocukmu 18 yasında ne kelimeyle hitap edim bilemedim adamın her yer kan revan benimde üstüm baya kan koştum sahile polisler geldi göz altına aldılar 1 gün nezarette tuttular ilk mahkemede kendimi koruma asıllı davadan servest bırakıldım sicilime işlenmedi
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.