Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bir zamanlar beni deli gibi seven bir oglan vardı ama ben onu sevmiordum..Sürekli beni sevdigini ve benden sadece karşılık bekledigini söylüordu..Ben onunla sadece arkadaş kalmak istedigimi söledim..Ve onun arkadaına aşıktım onunla çıktım beğer o çıktıgım çoçuk benimle oyun oynuormuş.. Beni seven çoçuk bunu bana sölemişti ama ben onu dinlemeyerek çıkmıştım..şimdi ise ben ona deliler gibi aşık oldum...Ama o benim yüzüme bile bakmıor daha bugün yalvardım ondan bana bir şşans vermesi için..Ona olan tüm hislerimi anlattım..Ama öyle aşıgımkii bilemesssiniz..Aslında zamanında onunlada çıkmıştım ancak annem onu sevmedigi için bizii ayırmıştı..Ama ebn onu çok seviorudum artık oda bu olanlara katlanamayıp ayrıldı..Ve benim karşıma hiç çıkmadı. sonra bizim okulda party oldugu zaman onunla göz göze geldik..Mutluydum onu görene kadar ancak o bana öyle baktı ki öyle içten ve nefretle baktı kii hale kalbim açıor..Benim fotolarımı ve kendi fotolarını koyarak bir vidio yapmıştı birde şarkısı vardı..Ayrılık şarkımız die onu her gün dinliyorum..Kendimi alamıorum onu dinledikçe bakışı gözümün önün gelior ve onu sürekli okulda görüyorum bana nefretle ve aşkla bakıor..Aslında beni seviormuş ama Yemin etmiş artık bana şans vermeyeecegine..Onun için sevmiorum diyip kandırıyormuş beni..Yanına bir kız alıp sürekli gözümün önünde dolaşıorlar beni takip edercesine canım öyle açıorki artık derslerde bile onu düşünüorum.. sınıfta çok çalışkan bir ögrenciyken kötüleştim..Arkadaşlar ne yapabilirim bana söyleyin onun yeminini nasıl bozabilirimm..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.