Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2011       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yapılan yorumların hemen hemen hepsini okudum ve bence karşınızdakiyle uzun süre vakit geçirmeden anlaşılamaz bu. tabi bu kişi süper rol yapıyorsa bilemeyeceğim. mesela çekingen bir insandır karşındaki , gözlerinin içine bakamaz , arkadaşları yoluyla senden haber almaya çalışır, kıskandırmaya çalışabilir.. pek bilemiyorum ki.. /ben de yardım istiyorum arkadaşlar düşüncelerinize gerçekten çok ihtiyacım var , şimdiden fikirleriniz için teşekkürler Msn Happy
gerçekten kafam çok karışık.. çünkü uzunca bir süredir tanışıyoruz fakat son zamanlara kadar hep kavga eder birbirimize laf sokmaya çalışırdık ve daha bir sürü şey.. fakat son zamanlarda onun kankaları (özellikle kız) benimle samimi olmaya ve ilişki durumu sormaya başladılar ayrıca herhangi bir zamanda ona baktığımda bana bakışını yakalıyorum ve çoğu zaman dik dik bakmaya devam ediyor.. kesinlikle çekingen biri değil gayet rahat.. beni şok eden ise şu geçenlerde herkesin içinde kolunu omzuma attı naber fln deyip gülmeye başladı.. daha sonra da sınıfa girince "seni seviyorum ben "deyip adımı söyledi.. ben şok oldum ve dalga geçtiğinin çok belli olduğunu söyledim.. arkadaşları gülüşüp bir şeyler fısıldadılar ooo fln yaptılar..her neyse kısacası bazen beni aşağılamaya çalışıyor, bazen cidden çok mahcup davranıyor ,şimdi de bu kadar rahat bir tavırla bana bunları söylüyor.. ben de sevmiyor değilim fakat anlayamıyorum lütfen yardım edin ya !!! gerçekten seviyor mu sizce ... ?
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.