Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba bn civciv almayı istiyorum ve ona şu şekilde bakmayı düşünüyorum: ilk olarak t-shirt sericeğim yuvanın altına ve böylece t-shirt ün kollarına sarılabilir. ikinci olarak t-shirt ün altına gazete koyacağım böylece yuva fazla kirlenmeyecek. yuvanın içine oyuncak koymayı ve oyuncakları hergün ısıtmayı düşünüyorum böylece onlara sokulabilecek ve üşümeyecek ayrıyeten birde 32 derecelik su koyacağım yuvayıda her 2 günde bir temizleyeceğim ve kokmamasını sağlayacağım yemlerinide sıcak bir suda ıslattıktan sonra vereceğim suyunuda orta sıcaklıkta vereceğim sıcak günlerde pencerenin önüne güneş banyosu yapması için koyacağım yemlerini ise 4 saatte bir değiştireceğim. ölememesini istiyorum çünkü hayvanlara aşırı derecede düşkün bir insanım bahçede 3 köpek 1 kedi 3 kedi yavrusu evimde ise 14 balık (lepistes) 60 yavru balık (akvaryumda bakıyorum) birde kuş besliyorum eksik bir şey varmı? aşırı bilgili olanlar söylesin eksik bir şey varmı başka yapacağım bir şey varmı? bilgisi olmayanlarda yazmasın lütfen yalan yanlış ölsün istemiyorum civcivim oda en az bizim kadar yaşamayı hak ediyor ve ben o yaşasın diye elimden geleni yapmk istiyorum.