Arama

Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
14 Mayıs 2011       Mesaj #57
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Teamoore

ne demek ben bir kızın bir erkek den nasıl hoşlandığını bulamadım en azından sizlerle paylaşayım da bu siteye giren arkadaşlara bir yardımım dokunsun dedim

sana bir şey soracağım cevap verir misin ?

benim hoşlandığım kız bu gün benimle bayağı ilgilendi şunu fark ettim ki kız benim ne yaptığımı öğrenmek için arkadaşlarını yollamış bunu arkadaşlarının bakışlarından anladım arkadaşları yanına gittik den belli bir süre sonra da kendisi yakınıma geliyor ben çaktırmadan bakmaya çalışıyorum bu arada da onunda bana baktığını hissediyorum hatta bu gün İstiklal Marşı için sıraya geçerken ona baktım ve oda baktı bana çok değişik bir hisse kapıldım sence beni seviyor olabilir mi ?

Sagol yardım icin. Deneyim paylaşmak Cok önemli. Bir kızın erkekten hoşlandığı hep şifre gibi birsey olur maalesef... Üye olmadigin icin teşekkür edemedim buton ile.

Senin o kizla hislerin yanılmaz bence. Bunlar boş seyler degil. Konuşma olmadan etkileşimler. Hoşlanıyor ihtimali var. Sana baktığını görüyor musun sıklıkla? Bu Arada bunun aynılarını lisede yasamıştım ki cogu yaşamıştır ve ben kız oyle bakardı ki benle olmak istediğini hep düşünüyordum ama hayal kırıklığı yasamıştım ben. Fakat yanılma ihtimali de var ki ben oyle olduğunu düşünmüyorum farklı bir kızdı ve bakıp kacardi...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.