Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2011       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sıklıkla demiyimde o kız la aramızda 1 sınıf fark var o daha büyük onu anca teneffüsler de veya servislerimiz yan yana geçerken görebiliyorum.Görebildiğim zamanlarda da bana bakıyor karşılaştığımızda en az bir kere bakıyor bana ben ona bakınca da 3 sn'yi geçiremiyorum kafamı çeviriyorum utanıyorum Msn Happy önce yazmıştım zaten arkadaşlarına beni gözetletiyor diye soruya kısa cevap olarak her denk geldiğimizde bakıyor bana beni bulamazsa bazen saklanıp izliyorum Msn Happy etrafına bakınıyor(beni görünce ise etrafa bakma gereği duymuyor)

Ben kızı zaten önceden de görüyordum ama aşık değildim. Pazartesi günü( bu haftanın başı) bir rüya gördüm o rüyada bir kıza aşık oluyordum. Uyandığımda ise tanıdığım kişileri kafamda taradım ve ilk olarak da bu kız geldi zaten aklıma ondan beri kıza AŞIĞIM... Msn Happy

Bende kızın dikkatini çekmeye çalışıyorum arkadaşlarımı kız koridordayken kızın sınıfına gönderip baktırıyorum. Kız yaklaşınca arkadaşıma fısıldıyorum kızın dikkatini çekecek bir şekilde(kız bana bakarken arkadaşımın kulağına söylüyorum söylerken de kıza bakarak gülüyor gibi yapıyorum) kızın yakınından geçerken arkadaşım ona dikkatlice bakıyor ve gülüyor kızı geçince arkadaşım arkasına dönüp kızı süzüyor , kızın arkadaşları da arkasına bakıp arkadaşımın ve benim onu süzdüğümüzü söylüyor heralde(çünkü kulağına birşeyler fısıldıyor) durum böyle

olayın kötü yanı kızın Annesi okulda öğretmen Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.