Arama

Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
15 Mayıs 2011       Mesaj #8
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm msn sıfresı ve gızlı yanıt sorusunu unuttum nasıl gerı sıfremı ala bılırım uastad

Alıntı

ben şifremi unuttum gizli yanıtımı unuttum msn me giremiyorum yar istiyorum

Alıntı

şifremi ve gizli yanıt cevabını unuttum yardım edermisiniz

Alıntı

msn sifreyi ve güvenlik sorusunu unuttum

Alıntı

şifreyide unuttum gizli soruyuda unuttum ama bu msn adresime mutluka girmem gerek lütfen bi çözümü yok mu cevp verinn...

Alıntı

ya bakın bn sifreyi unuttum bulamıom gizli yanıtıda bulamıom siz bulsanız

Alıntı

slm msn sıfresı ve gızlı yanıt sorusunu unuttum nasıl gerı sıfremı ala bılırım uastad

Alıntı

ben şifremi unuttum gizli yanıtımı unuttum msn me giremiyorum yar istiyorum

Alıntı

şifremi ve gizli yanıt cevabını unuttum yardım edermisiniz

Alıntı

msn sifreyi ve güvenlik sorusunu unuttum

Alıntı

şifreyide unuttum gizli soruyuda unuttum ama bu msn adresime mutluka girmem gerek lütfen bi çözümü yok mu cevp verinn...

Alıntı

ya bakın bn sifreyi unuttum bulamıom gizli yanıtıda bulamıom siz bulsanız

Basta bilmeniz gerekenler, MSN sifremi unuttum nasıl açabilirim?
Bu sorunun cevabı kolay hemen
MSN Şifremi Unuttum >>>Tıklayınız<<< bağlantısına tıklayarak, çıkan pencerede sizi yönlendirecek olan adımları sırasıyla izleyerek, gizli sorunuzun cevabınıda yazarak, parolanızı sorunsuz bir sekilde sıfırlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem eğer hotmail'e kayıt olurken parola sıfırlamak için alternatif bir E posta adresi girdiyseniz, parola sıfırlama penceresinde ''Diğer e-posta adresime e-posta iletisi gönderin'' seçeneğini kullanarak, ilgili adrese parola sıfırlama ile ilgili bir bağlantı adresi gönderilecektir, bu sekilde parolanızı sıfırlayabilirsiniz.

Ben kaydolurken parola sıfırlamak için alternatif bir E posta adresi yazmamıstım, gizli soru seçtim o zaman gizli yanıt ile sıfırlayın.

Hee ben gizli yanıtımıda unuttum napıcam? Unutmasaydın onu unut bunu unut o zaman MSN adresinide unut!
İçin yanıyor ve üzülüyorsan bir bardak soğuk suyu yanında hazır et ve hemen gizli sorunun cevabını hatırlamaya çalıs.
Çünkü artık yapıcak pek fazla bir seyin kalmamıs durumda ve hala sorunun cevabını hatırlayamadıysan artık suyu içmenin zamanı geldi demektir.
Yeni bir MSN adresi ile yola devam edebilirsiniz buda bir tercübe olmustur artık değil mi Msn Happy
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder