Arama

ByDelly - avatarı
ByDelly
Ziyaretçi
20 Mayıs 2011       Mesaj #2
ByDelly - avatarı
Ziyaretçi
Gta san andreas süperman modunu kudum scriptler player img gta 3 img felan hepsi tamam adamım BEEKNQV yazınca süperman oluyo sonra clark cent adamına dönüyo felan bunların hepsini bn yaptım diğer sayfalara bakmayın hepsi ya eksik yada yanlış anlatım var rar dosyasındakilerle eşleşenleri img tool la atıcaksın script felan onları rar'dakilerle değiştireceksin . ama bunları yapmadan önce mutlaka CD veya bir Yere kopyasını alın çünkü sıkıldınızmı baştan yüklemek zorundasınız. Neyse benim adam uçuyo süperman oluyo ateş felan derken orda binco şhopa girip African ..... bilmemneyi alın diyo tmam dedim binco şhopa girdim bi baktım girer girmez oyundan attı. Sonra görev yapmaya kalktım baktım ordada oyundan attı bunun çözümü varsa mutlaka cevaplayın lütfen lütfen hiç bişi yapılmıyo sadece ordan oraya uçuyom ben görev yapmak kendime pelerin almak clark kent e afro saç lazım o yok gözlük felan çünkü img tool la afro saçç yerine süperman in saçı geliyo bi kıyafetin yerine pelerin felan geliyo umarım bana yardım edersinizi Mağdurum Mağdurum Mağdurumda Mağdurummmm...8o|Msn Sad