Arama

Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
18 Haziran 2011       Mesaj #194
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende facebook şifremi unuttum ve ayrıvca msn şifremide bilmiyorum lütfen ama lütfen yardım edin yoksa deli olucam Msn Sad Msn Sad Msn Sad

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

msn ve facebook şifermide bilmiyorum yardım edermisinziz? Msn Sad Msn Sad Msn Sad

Onay, doğrulama ya da sıfırlama kodu, Facebook'ta şifrenizi unuttuğunuzda "şifremi unuttum" a tıklayınca, kaydolurken kullandığınız e-posta adresine yollanan linktir, o linke tıklayıp yeni şifre alabilir ve Facebook'u kullanabilirsiniz.

Doğrulama kodunu biz vermiyoruz. Facebooka kaydolurken verdiğiniz e-posta adresine gelecektir. İlk denemede sonuç alamazsanız tekrarlayın ve Gereksizler/Spam klasörüne de bakın._

Alttaki linklerden sonuç alamazsanız Facebook'un yardım sayfasına girip sorununuza çözüm arayın.

Yardım Merkezi | Facebook

Alttaki linklerden yararlanın.

Facebook Şifremi Unuttum >>>Tıklayınız<<<

Facebook Doğrulama Kodu E-mailinize Gelmedi mi ?

Facebook Şifremi Unuttum >>>Tıklayınız<<<

Facebook Doğrulama Kodu için, Facebook'ta kullandığınız E-mailinizi Kontrol Edin, Spam/Gereksizler klasörüne de bakın.
_

Mailinize gelen link, şifreyi değiştirmeniz için verilir. Ona tıklayarak açılan sayfadan şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Link çalışmıyorsa, tekrar şifremi unuttuma tıklayın ve yeni gönderilen linkle işlem yapın.

Kaynak: Facebook şifremi hatırlamıyorum, ne yapabilirim?