Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YAZIMI OKURSANIZ SEWİNİRİM.. Msn Grin
mrb ben 1 hafta önce bu 2 yorumu yazmıştım bende yeni aldım 2 günlükler bugün ilk gün çok ötüyolardı hatta ağlamıstım üzüldüm çünkü çok bağırıyolardı ama su an 2. günleri çok neşeliler ben genellikle dışarı çıkarmıyorum çok rahatlar ek yemek kullanmıyorum birbbirlerine çok alıştılar birini slınca ötekide gelmek istiyo çok sevinçliyim...
2. yorumum buydu çok tatlılar birbirlerinden ayrılmıyolar cok neşeliler sanırım 1 tane dha alıcam ilk gün çok bağırıyorlardı ben 11 yasındayım bakabiliyorum çok istedim çok beğendim ve aldım yazın sıcak tutmak için bişey yapmayın krkmayın ölmez ikisi birbirine sarılıyo birini slıyorum ötekide ayağından tutup cekiştiriyo çok komik ve güsel ben yemlerini akşam sabah veriyorum ek yemek kullanmıyorum inş ölmezler ama ilk gün bnden ayrılamıodu 1i adı pamuk çok tatlılarr diğeri abimin kafeste besliyorm dışarıyı görsünler die 2 günlükler herkese bakmakta basarılar civcivi almadan önce bu bilgileri okudum güzel blgiler tşkr ederm..

bnm civcivlerim hala yaşıyolar şu an 12 günlük oldular ikisininde kanatları çıktı kanatları büyüdüü bi ara yemleri bitti küçük ekmek doğradım ıslatmaya gerek yok yemleri bittiğinde 7 günlüklerdi sanrım ben küçüğüm 11 yaşındayım ama çok iyi bakıyorum bu arada bi uyarım olucak yemi sakın pazardan almayın şu yöndn söylüyorum ben pazardan çeyrek yem aldım çok azdı 1.50 tl di o yemin 3 katın hayvaan dükkanından 1 tl ye aldım tercihim ayvan dükkanı bide sıcaklıkları önemli deği en hareketli ve en sağlıklı civcivi seçin yeter ben 1 günlükten beri 2 sinide az derecede besliyorum hatta bi ara balkonda kaldılar soğukken gece üzüldüm korktum ama bişe olmadı korkmayın sıcaklığı kafaya takmayın