Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar ben mehmet_022
şimdi biçimlendirme ile ne alakası var diyosunuz da gizlenmiş sistem bozucu dosyalar oluyor, yani bazen çok farklı şeyler olabiliyor, veya çoğu virüs programının bulamadığı virüsler oluyor, fdisk en temiz işlemdir, hard diski sıfırlar yani, ve inanır mısınız bu problem halen bende devam ediyor ve uzun bir süredir böyle, format atıyorum programları yüklüyorum, bi ara ekran kartından şüphelenmiştim ekran kartını ve diğer driverlerın güncel sürümlerini yükledim sorun kalktı, şimdi ise güncel programları yüklediğim halde gene aynı sorun devam ediyor, tek çare fdisk, yani hard diski rahatlatmak lazım biraz, birçok sebebi var ama büyük oranla düzeltebilecek bir yöntemdir, ben fdisk atmıyorum pc ye atamıyorum daha doğrusu benim pc 80 gb hard diskli, yerel disk d yani yedeklerimde 70 gb lik verilerim var dosyalarım var hepsi de çok önemli harici bi hard disk bulsam yedeğini alıp fdisk atıcam da işte atamıyorum yedeklerim çok lazım oluyor diye, eğer yedeklerinizde pek fazla önemli şeyler yoksa bir yere yedekleme yapın ve fdisk i çakın hard diske eğer düzelmezse, o zaman anakartı ile ekran kartı çakışma yapıyodur, veya fan lardan birisi çalışmıyordur, kontrol etmenizi öneririm. saygılar MEHMET_022