Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eskiden bende utanır sesimi rahatça kullanamazdımm. 4. sınıftan beri şarkı söylüyorumm sülalemden gelen ses güzelliği bu. babamda 20 yıldır bağlama çalar.. bende öğreniyorumm. ilk şarkımı 5. sınıfta yıl sonu partimizde söyledimm çok detone olmuştumm Msn Happy ama şimdi kendimden emin şarkı söylüyorum 16 yaşındayımm.. 6. sınıfta okulda şarkı söylemeye başladımm okul korosundaydımm 3 yıl kadar. konserler falan vermiştikk.. benm müzik hocamm piyano çalardı ben okulda şarkı söylerdimm.. düşünebiliyomusunuz yoldan geçenler falan herkes duyuyorduu.. eğer siz şarkı söylerken bi müzik aleti çalan varsa size daha iyi şarkı söylemenizi sağlar. güvende hissettirir. yalnız olmadığınızı hissedersiniz.. şuan kayseride fevzi çakmak lisesindeyimm okulumdada çok şarkı söyledimm.. lise olarak fevzi çakmağı tercih ettimm. öğretmenlerimm hep güzel sanatlara gitmemi isterdii ama cahillik mi denir gitmedim işte evet şimdi pişmanım gitmediğime müzik öğretmenimm demişti ağlayanlar çok olduu sözümü dinlemedikleri için die. evet pişmanım ağladığımda olduu.. ama bu okulda da 'hocalarımı' seviyorumm 'sevdiğimi' seviyorumm Msn Happy) öyle iştee.. şarkı söylemek benm doğamda var . şarkı türkü söylemeden yapamıyorumm.. slow parçalar dinlemeyii çok seviyorumm ama daha çokk bağırarak türkü söylemeyii seviyorumm. şarkıda söylüyorumm tabii.. şimdide konservatuara gitcemm sesimi daha ii kullanabilmek ve bi enstürüman çalabilmek içinn... ben derimm ki ne zaman bu sorununuzu aştınız o zaman süperstar olursunuzz.. özellikle okuldakiler tarafından sevilen popüler bi insan olursunuz etrafınızda sizi sesinizi beğenen bi çok insan öğretmenlerde dahill.. işte ses hayatımm Msn Happy)