Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Bence Sihir Var Çünkü Bikere Bir Filme Kapılmısdım Sihirli Ve Büyülü Bir Film Adam Aklından Düsündügünü Önüne Getirior
Ben O Gün Parkta Oynuodum Arkadaşım Atakan Kaan Emir Ve Zekeriya İle Oynuoduk Onlar Sihire İnanmazlardı Bende O Filmdeki Gibi Yapmayı Denedim Düsündüm Keşke Kedim olsa Dedim İlk Basta Olmadı Sonradan İse Aradan Yarım Saat Geçti Dısarı Çıktım Bir Kedi Evimize Koşa Koşa Girdi Adını İran Koyduk Ve Bizim Oldu Bikerede Okula Giderken İngilizce Kitabımı Evde Unutmuşum Annemi Aramak İstedim O Zaman 4.Sınıfdayfım Simdi 8. Sınıftayım Öretmenim Çok Kızdı Hemen Tuvalete Gidebilirmiyim Die Yalan Uydurdum Msn Grin Tuvalette Düsündüm Düsündüm
Cebime Ağırlık İndi Bir Baktım Nokia Telefon Var Annemi Aradım Annem Geç Kaldı Bende Eve Gittim Kitabım Odamdaydı Ben Baktım İlk Yoktu Birtane eqruina Die Bir Söz Vardı İnanmadım Ona Ama İse Yaradı Kitabım Koltugun Altından Çıktı Eqruina Sözünün Devamı Vardır Ben Örnek Olarak KısalttımMsn Grin Ama Bencede Sihir Var Ama Kuran Bunu Onaylamaz Zaten Eger Herkez Sihirli Olursa Hayatta Zorluk Die Birsey Olmazdı Hemen Sık Hersey Olurdu Msn Grin