Arama

nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
6 Temmuz 2011       Mesaj #13
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ben ilk defa birine aşık oldum üç sene önce. Onunda beni sewdiğini sanıyodum çıktık gözlerimin önünde aldattı beni. Özür diledi barıştık sonra tatile gittim bir kaçgün yoktum ewe geldim ertesi gün kardeşim dediğim kişi telefonunu getirdi meşajlara bak dedi açtım sewdiğim çocuk en yakın arkadaşıma aşık ve benimle oynuyomuş en yakın arkadaşımda onunla çıktı hemde benim onu sewdimi bile bile şimdi küsüz ama canım çok yanıyo unutamıyorum onu onunla geçirdiğim her dakikayı gülüşünü kokusunu bana bakışını.s Dışarı çıktığımda kız arkadaşarım erkek muhabbeti yaparken benim gözlerim sürekli etrafta onu arıyo arada düşünüyorum görsem napabilirim ki ELİMDEN HİÇ BİŞEY GELMİYO

Maşallah senin bu kız arkadaşın onu sevdiğini bile bile bunu yapıyorsa beş kuruş etmez bu kızdan uzak dur bence aynı şekilde erkek arkadaşında karekterli olsa idi bu kızla çıkmazdı bence onu unutmaya bak değmeyen bir insan için sevgine yazık temiz bir sevgi ile seveceğin kimbilir nasıl insanlar çıkar karşına bence şimdi sen birde böyle aldatıldığın içinde kafana takmışsın bununda etkisi var, sevgi duyduğun insan öncelikle dürüst ve mert ,delikanlı olmalı bunun gibi aç gözlü ve maymun iştahlı değil bence o senin sevgini hiç haketmiyor sakın ne olursa olsun böyle insanlardan ve bundan uzak dur derim ilerde yoksa bu gibi insanlardan büyük yaralar alırsın.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove