Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa Dreamlike kardeşim bende 2009 yeni kasa cıty var 4160 tl ye aldım ! arabanın artısı çok önce şunu diyim hiç kendi arabam die övmeye çalışmıorm ben galericiyim.Neyse benm araç otomatik vitesF1 ve otomatik vites cıtylerin az benzin yaktıgını kesinlikle söyleyemem. otomatik cıty ile manuel cıty arasında benzin farkı bi hali var ! F1 vites s getirdigin zaman s€n kendin direksinyonun arkasındaki tuşlardan vitesi değişriosn. 8 hava yastıgı. otomatik klima, foksiyonel direksiyon, esp.abs , 506 litre bagaj haçmi , ön kol dayama (çok gusel oturultulmuş.) arka kol dayama. (bardak bölmeli) 105 beygir (1.4 fiesta 80 beygir. accent yene öle 1.4 motor kısıtlamasnda beygir güçüne en çok sahip olan araç ) mp3 usb girişi. 100 km ile giderken aniden durdugunda otomatik olarak yanan 4 lüler. araç mutimedya uyumlu istersn navigasyon takabiliorsn (orjinalini navigasyonunu tabiki). firen sistemi son derece etkileyici gerçekden ama fiesta fren konusnda daha ilerde. yani alacaksanız kesinlikle düz vites full kasa cıty alın oda 38 39 öle bişi .. saygılar Msn Happy bu arada Dreamlike kardeşim ben 180 bastm ankara bolu üzerinde araba tık demedi bin de konuş bi Msn Wink hiç şimdi basamz masamaz diyip polemie giremem snle. al videosunuda koydum sein için Msn Happy