Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende 1 yıldır kullanuyordum ama arkadaş çevremden uzaklaşınca kurtuldum şimdi iyiki kurtulmuşum diyorum çünkü bunun kadar kötü birşey görmedim Hiç kimeye tavsiye etmiyorum içenlerin arkadaş çevrelerinden uzaklaşıp çalışmasını tavsiye ediyorum arkadaşlar bırakma döneminde zorluk yaşadım biraz ama çalıştığım yerde ve arkadaş çevremde içen olmadığı için bıraktım bu işlerde önemli olan arkadaş çevresi herkeze tavsiye ediyorum.. ben ne insanlar gördüm uyuşturucudan beyni bitmiş 30 yaşındakı adam 10 yaşındaki çocuk gibi davranıyor ruhu hasta şizofren olmuş adeta En önemliside ARkadaşlar ORTAOKUL,LİSE,UNİVERSİTE çağındaki çocuklara alıştırıp bu ülkeyi yıkmaya çalışıyorlar uyuşturucu içen gennçler köreliyor uyuşuyor SİZLER BU ÜLKEYİ SAVUNACAKSINIZ KİMSEYE TAVSİYE ETMİYORUM BİZİM ATALARIMIZDA UYUŞTURUCUNUN YERİ YOKTU O YÜZDEN HİÇ BİR ZAMAN YIKILMADILAR.. AMA BÖYLE GİDERSE GENÇLEĞİN HALİ BU ÜLKE YIKALACAK GİBİ GELİYOR ÇÜNKÜ ÜLKEYİ SAVUNCAK GENÇ YOK ANTALYADA ÖĞRENCİLERİN %60 UYUŞTURUCU KULLANIYOR BU BÜYÜK BİR ORAN KISACASI YAPAN KENDİNE EDER AMA AİLENİZE YAZIK ALLAH VE ÜLKE BÜTÜNLÜĞÜ İÇİN UZAAK DURUN