Arama

nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
21 Temmuz 2011       Mesaj #4
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben nışanlıyım nışanlım la evlencem cinsel ilşkimiz oldu mecburum evlenmeye ama onu çok sevmiyorum sogudum ondan birine aşık oldum nışanlı oldugumu ögrenince beni bıratı onu çok istiyorum sizce ne yapmalıyım

Merhaba nişanlınızla severekmi nişanlandınız ve nişanlı iken neden birlikte oldunuz bana sormak düşmez ama siz şimdi ondan ayrılıp ve diğer sevdiğiniz kişi ile mutlu olacağınızı zannediyor olabilirsiniz diyorsunuz nişanlı olduğumu öğrenince bıraktı beni diye bence siz nişanlınız ile evlenmeniz daha doğru çünkü bir birliktelik var aynı zamanda aileleride düşünmek gerek bence o zaman şöyle düşünecek olursak siz başka birini gene severseniz bu sevdiğiniz kişdende ayrılıp onlamı arkadaşlık kuracaksınız birazda karşı tarafı düşünmekte fayda var bence ileride bir başkası ile olduğunuzda bu önceki nişanlınızla yaşadığınızı yüzünüze vurabilir ve buda sizi ister istemez rencide eder bence en iysi siz nişanlınızdan vazgeçmeyip iyi bir karar verin ailenizden destek alın bence peki siz aşık oldunuz nişanlınızın suçu ne sizi seviyorsa birazda bu açıdan bakın lütfen konuya önemli olan sevgi fakat en önce saygı ve sadakat gelir elbet sevgi zamanla kazanılır fakat saygı ve sadakat zor iştir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove