Arama

Kemali - avatarı
Kemali
Ziyaretçi
25 Temmuz 2011       Mesaj #7
Kemali - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Serçelerin doğal hayatına neden mudahalede bulunuyorsunuz bizim otelimizin çatısında sürülerce serçe var geldiğimden beri 5 tane kuş gömdüm hepsi için çok uğraştım ama ne yazıkki yaşamadılar çünkü normalde de yuvalarından ya uçmayı denedikleri için yada hasta olunca düşüp ölüyorlar. Biz onlar büyüsün doğal hayatına kavuşsun diye uğraşıyoruz, sizde özgürlüklerini elinden almayı. Bir arkadaşım kazayla kuyruğunu bile koparmış, iyi kafası kopmamış ... Arkadaşlar biraz ince düşünelim onların bir canı var bize düşen görev ise şayet bu savunmasız yavrulardan herhangi birine denk gelirsek elimizden geleni yapıp onu doğal hayatına kavuşturmalıyız. Yoksa evde felan beslenmez bu hayvanlar ne kadar elimiz ile beslesekde doğasında yabanilik var fakat sıcak hayvanlardır, insanlara yakın yaşarlar.Benim araştırmalarıma ve deneyimlerime göre ince bulguru su ile karıştırıp verebilirsiniz, dün gece yine bir yavru buldum ona biraz değişik mama yaptım hanımeller büskivi ile ince ıslatılmış bulguru iyice püre yaptım yediriyorum, bunun yanı sıra biraz böcekle beslicem artık Msn HappyMsn Happy şimdilik sıhaati yerinde maşallah. durumunu ileride sizler ile paylaşırım.