Arama

MLHCN - avatarı
MLHCN
Ziyaretçi
26 Temmuz 2011       Mesaj #5
MLHCN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Rower adlı kullanıcıdan alıntı

Maalesef unutulan Rar sifrelerini kırmanın hiç bir çözümü yolu yok, ancak sifre kırıcı proğramlarla deneme yanılma yöntemi ile bir ihtimal basarılı olabilirsin.
Sifre kaç harf, rakam, ve ya karakterden olusuyor buna göre tarattır baska çözümü yok.

Ama yinede sifre kırmak için bi kaç taktik vereyim arsiv içerisinde çok fazla dosya klasör seçeneklerinden ''Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle'' tikini kaldırıp rar dosyasının üzerine sağ tıklayıp yeniden adlandır diyip uzantı türünü (dosya ismi) xxx.txt seklinde kaydet.
Not defteri çok fazla dosya sıkıstırılmadıysa bunu açabiliyor ve içinde çok karısık harfler rakamlar kaakterler bulunuyor buradan sifreni bulabilirsin belki.

Birde hiç denemedim ama rar dosyasının uzantısını değistir rar yerine zip olarak kaydet sonra Winrar ı PC den kaldır Zip proğramını yükle onunla açmaya çalıs belki sifre sormaz sonuçta farklı proğramlar.

Dediğini yaptım winrarı kaldırıp zipi kurdum ama saçmalığa bak ki onda da parola istedi! Programı kaldırdıktan sonra parolanın kaybolması gerekirken saçmalığa bak arkadas ya!

Not defterindede açmıyor bi türlü sistem kitleniyordu az kalsın acayip kasıyor not defteri yanıt vermiyor diyor.