Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.Benim sorunum şu ki...320 gündür birini seviyorum.Bu kişi benden bir yaş büyük aynı okuldayız.Başlarda o da bana bakıyor gibiydi.Ben bunu facebookta ekledim.bir baktım bir ark. isteği.benim eklediğimi kabul etmemiş kendi eklemiş.kabul ettim.1 ay kadar arkadastık.o bir ay boyunca hep bakıştık.her şey çok güzeldi.beni sevdiğini düşünmeye baslamıştım.arkadaslarm da kesn seni seviyor diyordu.ben o sıralar biri yüzünden facebookta ilişkisi vr yapmıştm.ama onun görmesini engelledim.en yakn ark. ilişki durumumu deiştrmemi bbeğenmiş.sonra bozuldu bu çocuk bana karşı.1 ay sonunda beni seldi facebookta.ama hep sevdim onu.yine bana bakarken yakalıyordum onu ara sıra.mesela bir yerde ark. gezerken direkt bana bakıodu.sonra ikinci dönem bunu bir daha ekledim facebookta ama kabul etmedi.Bir keresinde onun sınavı vardı zil çalmıştı biz bi arkla konuşuoduk.sınava girmesi gerekirken sürekli beni izledi sonra ben gidince o da döndü sınavına girdi.Ama 320 gün boyunca bir kez olsun konuşmadık.şimdi onu baska bir hesapta ekledim.hep aşık aşık sözler yazıyor.imkansız e.... yazmış.benim ismim de e ile baslıyor.sonra işte uzatmaya gerek yok sevdiğimiz kişinin sevdiği kişi değiliz yazmış.bir de bir sarkı paylaşmış.sarkıda esmerim diye bişi geciyo.ben de esmerim.Hep onu sevdim.bu ara bu çok acıtıyor canımı onu kaybetmekten çok korkuyorum.eğer onu bir kızla görürsem bu benim ölümüm olur.Nolur yardımcım olun.Sizce onunla konuşmalımıyım? Ne yapmalıyım.Nolur onsuz yasayamam.Bir daha kimseyi sevemem lütfen yardım edin.Çok sevdim çok.Beni terslemesinden korkuyorum ama .s
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.