Arama

Hayat neden zor? - Tek Mesaj #23

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hayat kimisine çektiriyo kiminide güldürüo hayat o kadar zor ki hayatı anlatmakta zor yaşamakta hayat kimisineöle vuruyoki kimisi sevdiği kişiden gülmüo kimisi onun bunun kapısın da ekmek parası die sürünüo hayat böle zor olmasaydı keşke kimi arkadaşlarım yoksul ayağında giycek ayakkabısı kimiside üstünde elbise yok hayat nie zor böle be sanki ben çok zenginim kıt kanat geçinioz kener mahalle çocuklarıyız allahım bizi sınıyo işte ben dün arkadaşım babası annesi arabayla bayramlık almaya gittiler bizde onlara kös kös baktık kimseye derdini anlatamıyosun kardeşile birlikte birbirimize baktık yüzümüz biraz ekşidi babam bize dediki çocuklr bayramlık alamıcam bu bayram size dün bi arkadaşımla oturduk ama hiç içim rahat deildi en sonunda patladım işte çünkü kimseye güvenemiyodum meğer ki onlarda bizim gibiymiş iki kardeşler onlar bize dediki siz beni böle göründüğüme bakmayındoğru düzgün üstüme giycek bi tişörtüm yok kaprim yok annem hep abime alıo dedi bigün annesine sormuş anneside olum abin artık genç çalışıyoda rezil olmasın die ona üst baş alıyom oda zorla napalım işte offffffff offfff yaşamayı hiç istemiorum hayat çok çooooooooooooook zor ya sevgilerimle