Arama

nötrino
Yasaklı
26 Ağustos 2011       Mesaj #10
Yasaklı
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba biz yeni evimize tasındık ve burada canım çok sıkılıyor ama burda sokaktaki kedieri 1. kat olduğu için et veridodum bitane hasta kedi evcillestirdim nasıl evcillestirdimim bilmiyorm bodrumda yavruladı 2 tanei öldü 1 tanesi kayıp 1 tane kaldı sürkli yavru bni tırmalıyo ama annesi çok sevio pisi pisi dedimde miyvalayarak geliyorlar onlardan vazgecmek istiyorum ama onlar bni özler gibi geliyo baska kimseyi gördünde miyavlamıyo ya bana da miyavlammassa diye bırakamıyorum aklımım bir kösesinde onla kalıyorlar onlar yerinie baska seyler le uğrasmak istiorum ama yapamıyorum
yardım edin...

Anne kediciği bir süre et ile beslediğiniz için, size alışmış. Bodrumunuzda anne kedicik ve yavrusu için temiz bir yer hazırlayın En azından elde kalan yavru kediciğin sağlıklı olması,yaşaması için anne kediyi besleyin ve temiz bir kap içinde içme suyu verip,suyu hergün değiştirin Anne kedicik de yavrusunu kendi sütü ile besleyecektir zati.Birşeylerle uğraşmak mı istiyorsunuz?bu bağlamda sizin için bundan önemli iş olamaz bana sorarsanız.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.