Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkaaşlar bazılarımız ok atabilir bazılarımız ise atamaz hatta okları olmaz bile
1. HİLE(OKU OLMAYANLAR İÇİN)evet arkadaşlar bu benim 3. dediğim hile
oku atabilmek için çok çalışmanız gerekok alamak için gereken lewel 21 dir eğer 21 değilseniz ok atmak değil
oku aku alamasınız bile (BU OK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKMEZ AMA LEWELİNİZİN KALMASI İÇİN TAVSİYEM ÜYE OLUN) 21 lewel olun ilk başta sora eğer çok fazla paranız varsamesela 675 ben ilk 21 lewel olunca baktım bu para önce yayı alın sora lewel atlamadan para biriktirip oku alın neden lewel atlamayalım diceksiniz dimi çünkü süreklü süreklü lewel atlarsanız okun parası 70000 olur ben 95 lewelim lewel atladığım için ok alamdım ama şimdi param çok (PARAM 60000) evet biriktiriyorum harcamıyorum siz hiç silah alamasın diceksiniz onda çözümüm var görevle alıyorum silahlarımı evet konuya dönelim işte sizde böyle yapın (AMA OK VE YAY ALINCA RAHAT RAHAT LEWEL ATLAYIN) ama yedektede para olsun ki çünkü oklar 20 tane hemen biter bitane daha alın kırmızı mavi fark etmez 40. lewelde yeşil ok satılıyo evet ok almayı bilmeyenlarbu hileyi yapın ki okunuzu rahat rahat kullanın
2. HİLE
Arkadaşlar bunu dikatle okuyun çünkü en zor öldürülen canavarları anlatacam
evet sakın 5. lewele gitmeyin eğer giderseniz yandınız nedenmi çünkü ordaki canavarlar 1 dk. da öldürüyolar 1 vuruşla onları anca pet yardımıyla öldüürsünüz evet diyer leweler kolay zaten ama bide lewel 6 da en arkada bi kngs var ona tıklayıp ordaki yazıya tıklarsanız çok büyük örümcek gelir onuda yapmayın ben onu öldürmek için 6 kere öldüm düşünün 6 kere dediğim gibi diyerleri leweler yani kolay
evet dediğim gibi 1 yazdığım yorumda gene öğrenirsem hileler anlatırım size
NOT:eğer çok güçlüyseniz bütün canavarları öldürürsünüz
2. NOT ALTAMsn Happy

İYİ OYUNLAR