Arama

Nasıl kas yaparım? - Tek Mesaj #163

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2011       Mesaj #163
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
"arkadaşım ben 9 yaşındayım ama küçügüm diye sözlerime uymamazlık yapma çünkü benim bel karın kol son noktadır çok güçlüdür iben 100mekik 100 şınavı rahatlıkla çekebiliyorum ilk başta 60 şınav yirmi mekik sonra kendini mesela 80 şınav 50 mekik ve karın kaslarına geçelim eline bir top al tavana bunu eğer ayakların havada yaparsan hareketi daha iyi yapmış olursun ve kol kasları eline bir dambull al aşağa ve aşağıdayken nefes al yukardayken ver bunlarıyaparsan kaslarını geliştirirsin"

9 yaş biraz erken değil mi sence Msn Happy Hareketi ne kadar fazla yap(abildiğin)tığın önemli değildir. Ben de senin yaşlardaiken (yaklaşık 12 yaşımda falandım)bu işle ilgilenmeye başladım. Sonrasında bayağı bir zararını gördüm. Boyum 1.70 de takıldı, durdu. Daha uzamadı. Boy sorunu veya herhangi bir sağlık sorunu yaşamak istemiyorsan, vücut geliştirmeyi falan bırak. (Bana da aynısını derlerdi ama dinlemezdim Msn Happy ) Çok istekliysen, sağlığın ve gelişimin için tekrar sayılarını azaltıp, set sayılarını arttırabilirsin...

Tavsiyelerim kulak ver... Msn Happy