Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2011       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
00359892337518 böyle bir numara beni sabah 10.00'da aramış cebim kapalıydı açtıktan mesaj olarak geldi o zaman bu numarada bulgaristan 359 ile başlıyor daha öncede romanyadan biri mail göndermişti işte benim adım nesrin romanyada yaşıyorum aslen türküm babam türk annem romanyalı biz çok fakiriz burda açlık var ailem bana baskı yapıyor ben çok az tükçe biliyor seni çok seviyor ben oraya senin yaşadığın yere gelmek istiyor..... aşkım benim oaraya gelmem için şu hesaba acil şu kadar para yatırman gerekiyor. gönderdiğinde hemen yanında olacağım aşkım falan diye yazmış dolar olarak istemişti. oda 18000 liraya falan geliyordu karşılık üç dört kere buna mesajlar çekti bende bir mail gönderdim sonra saçma sapan bişiler yazdı bişi anlamadım sildim zaten istsemde o kadar parayı gönderemezdim. çünkü o kadar param yoktur. bencede siz siz olun bu tarz mesajları mailler dikkate almayın 359 ile başayan numaralardan gelen cevapsız çağrılara kesinlikle cevap vermeyin maile cevap yazmaktan bişi olmaz ama cepten aramayın sakın bunların hiçbirine itibar etmeyin allah böylelerinin şerrinden korusun.....