Arama

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2011       Mesaj #110
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar ,
Ben 96 doğumluyum 14 yaşındayım iyi futbol oynadığımı düşünüyorum bunun yanında futbol zekamın iyi oldugunu düşünüyorum.Örn. üst düzey bir maçta (ş.ligi-d.kupası-avrupanın 5 ligi vs.) oyuncuların pas atması gerektiği yerleri fln. doğru tahmin ediyorum fakat çevremde ise benim oynamya calıstıgım oyun anlayışı anlaşılmıyor dierleri tarfaından çocuk alıyo ayağınatopu utanmasa 2 saat ayagında tutacak vs. günümüz futbolunda basit ve akıcı bir oyun gerekmiyormu ? Benim Boyum 1.72 , Kg 55. Bir klube altyapıya hiç gitmedim anadaolu Lise2 ye geçtim iş hayatına atılmak istemiyorum üni sınavı falan benim için zor.İnsan sevdigi işi yapmak ister ve ben spor la ilgili bi işim olmasını istiyorum En çokta futbolcu.Yıllardır futbol programlarını takip ederim yorumcuları , sporcuların yorumlarını vs. hep bişeyler kapmaya çalışıyorum.Ben futbolcu olursam eğer şmdiki futbolcuların yaptıkları hataları yapmıcagımı sölyebilirim ama nasıl futbolcu oolabilirim Msn Happy önümüzdeki yıl altyapı secmelerine katışlmayı düsünüyorum ve katılmış arkadaşlardan tavsiyeler bekliyorum neler yaptırıralr ,hocaların sizden bekledikleri şeyler , enine boyuna üşenmeden yazarsanız sevinirim Msn Happy)
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.