Arama

Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
19 Eylül 2011       Mesaj #8
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR MERHABA BENİM SİSTEM İM
İNTEL CORE 2 QUAD Q8400 2.6 GHZ İŞLEMCİ
NVDIA G FORCE 9500 GT 128 BIT HD EKRAN KARTI
4 GB DDR 3 RAM
ANAKART IMIN MODELİNİ BİLMİYORUM AMA ASUS P4P1TE GİBİ BİRŞEY OLMASI LAZIM DX 10-11 DESTEKLİ

ARKADAŞLAR ALDIĞIM OYUNLAR HAFİF DONUYOR ANCAK GRAFİKLERİ DÜŞÜRDÜĞÜM ZAMAN RAHATLIYOR ONDA DA ZEVKİ ÇIKMIYOR PC Yİ 1 HAF TA OLDU ALALI AMA OYUNLARDAN BEKEDİĞİM PERFORMANSI ALAMIYORUM
CALL OF DUTY BLACK OPS,JUST CAUSE 2,BLUR,SPLİT SECOND GİBİ YÜKSEK SİSTEM İSTEYEN OYUNLARI DONDURUYOR ACABA SORUN POWER SUPPLY DE OLABİLİRMİ ÇÜNKÜ POWER SUPPLY 300 WAT BU SİSTEMİ KALDIRABİLECEK POWER SUPPLY KAÇ WAT OLMALI?

Oynadığınız oyunlar Black Ops ve diğerleri için ekran kartınız yetersiz donma sorunu normal daha üstü model bir ekran kartı almanız lazım. PSU ile alakası yok.

Alıntı

merhaba ben oyunu yukLedım oYna gırıorum en son oYun sayfası acılıor . o dakıkada oyUn donuyor we acıLmıor . defalarca yukledıp sılıp ama hep aynı sey oldu Bı YardmCı oLursanız sevınırım . Cnku bu oyunu oynamyı cok Istıyorum . saqoLun smDıden .

Hangi oyun? Sisteminiz yeterlimi?

Alıntı
HAKAN_68 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ekran kartım AMD760G HANGİ SON SÜRÜM OYUNLARI DONDURMADAN OYNAYABİLİRİM

Ekran kartınız onboard fazla bir şey beklemeyin yeni nesil oyunlar için harici bir ekran kartı almanız sart.

Alıntı

Arkadaşlar uberstrike (web tabanlı oyun ) oynuyorum tam hızlı oluyor sonra yine donuyor acaba neden acil cvp atın yoksa çıldıracağım PLS Msn Sad

Net bağlantınız yavas olabilir veya PC nizdeki flash player ve java ekletileri güncel değildir. Farklı bir tarayıcıda da deneyebilirsiniz. Firefox Opera gibi...
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder