Arama

Nasıl kas yaparım? - Tek Mesaj #165

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2011       Mesaj #165
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba;

Ben Birçok Spor Dalıyla Uğraştım.Taekwondo, Karate, Aikido, Judo, Tai Chi, Güreş, Kung Fu, Kung Fu Wing Tsun, Bady, Kick Box, Box, Tay Box... Ve Daha Bir Çok...

Bak Kardeşim Bu İşler Zamanla Olur.Ben Spora 14 Yaşımda Taekwondoyla Başladım.Şimdi 30 Yaşındayım.Bruce Lee İle Dövüşmek İsterdim...Boyum 185, Kilom 72 Ve Emin Ol Heryerim Kas Dolu. 1. Kural Kendini Sıkma Rahat Ol. 2. Kural Branşın Farketmez İstersen Normal Bir İnsan Ol Salonda Çalışma Yapmayan, Ama Her Zaman Boşa Tekme ve Yumruk Salla Ancak Dağıtmamaya Dikkat Et Ayrıca[Sağa Sola Sallayıp Dngeni Kaybedecek Hareletler Yapma!] Yumruk Hedefe Yaklaşırken Ve Yaklaştığı Anda Ya Nefes ver Yada Bağır Bu Enerjiyi Fırlatır ve Hamlelerini Yerine Oturtur.Şimdi Bu Adam Ne Diyor Diyeceksin Boş Boş Konuşuyor Ama Emin Ol Bana Güven ve Sen Kazan...

Günde En Az 2-4 Saat Antreman Yap Ölünceye Kadar Bırakma.[2-4 Saat Arasıda Olabilir Sabah 2 Akşam 2 Gibi...]Hergün Artır Bunları.İlk Olarak Isınmayla Başla İşe; En Az 15-30dk Arası Koşu Yap Koşarken Kolunuda Isıt Döndürerek.Ayağına 1-2 Kg Ağırlık Takmanda Fayda Var.Gerçi Ben Şimdi Ayağıma 30Kg Takıyorum Tekine Ve Hissetmiyorum Artık Neredeyse.Ve Bir Kavga Veya Olayda Yan Tekmelerim İle Adamı 2-3 Metre Uçurabiliyorum...
5-7-9,... Gibi Artırarak Şınav Çek.15-16-17,... Gibi Artırarak Mekik Çek.[Şınava Göre Kolay Olduğundan Biraz Daha Fazla Çekin ve Daha Çok Artırabilirsiniz Önceki Güne Göre.]. Zıpla.Dizini Bükerek Otur Kalk.Ağırlık Kaldır[Gerçi Sanayide İşe Başlasan Daha Çok Kasın Olur.O Motorları Falan Kaldırabilene Kadar Bırakma Sanayiyi Tavsiyem(Bende Böyle Yaptım.).].Sırtüstü Yat Sırtın Dolu Koların Boşta Kalsın İki Elinede 1-20Kg Arası Ağırlık Al Göğsünde Birleştirirken Nefes Ver Yanlara Salarken Nefes Ver... Bacaklarını Esnet. Tekme Yumruklarını Boşa Atarak Serileştir.Futbol Oyna[Bacak Kası, Ayak Seriliği ve Hızlı Koşma İçi Gerekli.].

Terleyecek Hareketler Yap.Güneş Altında veya Sıcak Bir Yerde Bol Sıvı Tüketerek Antreman Yapmanda Fayda Var...

[[[[[[[[[[[EEENNN ÖÖÖNNNEEEMMMLLLİİİSSSİİİ AAAZZZİİİMMMLLLİİİ OOOLLL PPPEEESSS EEETTTMMMEEE AAASSSLLLAAA!!!!!!]]]]]]]]]]]